Uluslararası teslimat bilgilerini nereden bulabilirim?

  • Sadece Türkiye sınırları içine gönderi yapmaktayız.
  • Bütün siparişleriniz için gönderi ücreti 4.90 EUR'dur, sipariş tutarınız 100 EUR üzerindeyse  gönderi ücretleri LIPOELASTIC tarafından ödenecektir ve böylece gönderi ücreti sizin için ücretsiz olacaktır. 
  • Siparişinizi gönderdiğiniz andan itibaren teslimat 3-5 iş günü içinde * gerçekleşir.
  • Teslimat Pazartesiden Cumartesine kadar yapılmaktadır.
  • Teslimat tamamen izlenir ve teslimat bildirimleri e-postayla taşıyıcı kargo operatörü tarafından sağlanır. Siparişinizi buradan takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo bölümümüzden teslim edildikten sonra, parselinizin takip numarasına içeren bir e-posta ile teslimat onayı alacaksınız.
  • Taşıyıcılarımız normal iş saatlerinde teslimat yaparlar ve teslimat esnasında imza gerekmektedir. Bu nedenle, siparişinizi birinin kabul edebileceği bir adrese teslim edilmesini öneririz.
  • Siparişiniz MNG Kargo ile gönderilecektir.
  • Teslimat esnasında adresinizde değilseniz, taşıyıcı size nerede olduğunu bildiren bir kart bırakır ve evdeyken sizin için uygun olan teslimat zamanını belirler.
  • Tatil günlerinde teslimat yapılmayacaktır.

* Kargoların teslimat süresini etkileyemediğimizi lütfen unutmayın. Teslimat zamanı ile ilgili herhangi bir şikayet doğrudan kargo şirketine bildirilmelidir. Ürünlerin bu Şartlar uyarınca teslim edilmesi, ürünlerin size teslim edildiği an demektir. Ürünleri gerekçe göstermeksizin kabul etmemeniz durumunda, bu kabul edilmeme, hem ürün teslim yükümlülüğümüzün başarısızlığı olarak değil, hem de tarafınızdan sözleşmeden çekilme olarak da kabul edilmez.

Sipariş teslimatını takip edebilir miyim?

Sipariş takipi Standard Gönderim servisinde mevcuttur ve siparişinizi buradan takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo bölümümüzden teslim edildikten sonra, parselinizin takip numarasına içeren bir e-posta ile teslimat onayı alacaksınız.

Sipariş halen kargoya verilmemişse ne yapmalıyım?

Tahmini teslim tarihiniz Sipariş Onayı e-postanızdadır - lütfen siparişinizin gelmesi için bu tarihe kadar bekleyiniz.
Siparişinizi takip edebileceksiniz. Bunu kontrol etmek için, buraya tıklayın ve siparişinizin takip numarasını ekleyin.

Tahmini teslim tarihiniz geçtiyse ve siparişinizi almadıysanız, MNG kuryesi size teslimat için düzenleme yapacağını bildirir.

Başka sorunlarınız mevcutsa, lütfen Livechatoo aracılığıyla bizimle iletişime geçiniz.

Ürünleri teslim almazsanız ne olacak?

Teslimatla ilişkili masrafları ödemekle yükümlüsünüz, ürünler sizden kaynaklı sebeplerden ötürü tekrar tekrar teslim edilecekse veya başka yollarla teslim edilmesi gerekiyorsa.

Ürünleri kabul etmemeniz durumunda, teslimat, yeniden teslim etme ve depolama ile ilişkili maliyetlerin yanı sıra ürünleri kabul etmemenizden kaynaklanan diğer masrafların tahsil edilmesi hakkına sahibiz.

Dahası, böyle bir durumda sözleşmeden çekilme hakkına sahibiz.