Sipariş ücretini nasıl ödeyebilirim?

Siparişinizi ödemek için aşağıda listelenen ödeme türlerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Güvenliğinizi ciddiye alıyoruz; Bu nedenle bilgileriniz bizimle güvenli.

cardsa

Dolandırıcılık da çok ciddiye alınır; bu nedenle tüm kredi kartı ve banka kartı sahipleri, hem biz hem de kart düzenleyicisi tarafından onaylama ve yetkilendirmeye tabidir.

PayPal'a veya GPwebpay terminalinden ödeme yapabilirsiniz. Ürünler her siparişte önceden ödenmelidir.

LIPOELASTIC siparişim için hesabım ne zaman ücretlendirilecek?

Kartınız yetkilendirilmişse, ödeme hemen alınır ve siparişinizin başarılı olduğunu onaylayan bir e-posta alırsınız.

Kartınız yetkilendirilmemişse ödeme yapılmaz ve bankanızın veya kart tedarikçisinin ödemeyi yetkilendirmediğini bildirmek için e-posta göndeririz.

Bir ödeme yetkilendirilmemişse, LIPOELASTIC'in paranızı aldığı gibi gözükebileceğini, aslında bazı kart tedrikçilerinin kısa bir süre için tutarı bloke edebileceklerini lütfen unutmayın.

Promo kodumla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Tam olarak verildiği gibi boşluk bırakmadan kodu girmeniz gerekmekte.Kodu yazın veya kopyalayın ve 'Promosyon kodu kutusuna yapıştırın (siparişinizi doğruladığınız sayfada bulabilirsiniz). Şöyle görünüyor:

promo

Kodu girdikten sonra, 'Güncelle'yi tıklayın, siparişiniz için geçerli olur. İndirim değeri kaldırılacağı ve fiyat değiştirildiğinden öğelerin altında bunu kontrol edebileceksiniz.