Kompresyon giysilerini neden LIPOELASTIC'ten seçmeliyim?

2002 yılından beri, LIPOELASTIC ameliyat sonrası kompresyon giysilerini başarılı bir şekilde üretmektedir. Ürünlerimiz sertifikalı malzemelerden üretilmektedir ve kompresyon terapisinde kullanılan bütün gerekliliklere sahiptir. Doktorlarımız ve hastalarımızdan gelen geri dönüşlerle sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz. Memnun olmuş kullanıcılarımız sayesinde dünyanın en iyi üreticilerinden biri olarak anılıyoruz.

Ameliyattan sonra kompresyon giysilerine neden ihtiyacım olur?

Kompresyon terapisi, ameliyat sonrası kullanılan en eski metodlardan birisidir; ve şimdi bile doktorların çoğu bu metoddan faydalanmaktadır. Kompresyon giysileri şişme, bere ve skar oluşumunu en aza indirger, minimize eder. Kan dolaşımına olan pozitif etkileri de kanıtlanmıştır. Dahası kompresyon enfeksiyon ve ağrı riskini azaltır. Kompresyon giysileri, dış hatları şekillendirme de ve plastik cerrahi operasyonlarında kullanılan implantları sabitleme de önemlidir.

Neden kompresyon giysisini iki parça olarak satın almalıyım?

Kompresyon giysileri genelde iyileşme sürecini hızlandırır. Kompresyon giysisi kullanmazsanız, iyileşme dönemi sadece uzamaz, ameliyat sonucu da beklediğiniz gibi olmayabilir. İyileşme sürecinin her döneminde, vücut tepki gösterir ve farklı gözükür. Bu nedenle, LIPOELASTIC operasyon sonrası en iyi sonuç ve maksimum iyileşme için 2 dönemli programı geliştirmiştir. Yan etki olmadan günlük aktivitelerinize hızlı bir dönüşü garanti etmekteyiz (liposuction sonrası dzgün ve eşit bir cilt , sıfır meme asimetrisi, vs.).

Doğru bedeni nasıl seçerim?

Doktorunuz doğru ürünü seçme konusunda sizi bilgilendirmelidir. Bazı durumlarda, direkt olarak LIPOELASTIC ile görüşmenizi isteyebilir. Size tavsiyede bulunmaktan memnun olacağız. Doğru cevapla hizmet verebilmemiz için, olduğunuz ya da olacağınız operasyon hakkında bazı bilgilere ihtiyaç duyabiliriz. Vücudunuzun hangi bölgesine operasyon yapılacağı ve ne kadar beden değişimi olacağıyla ilgili bilgilere ihtiyacımız olabilir.