Ürünleri alırken nasıl ilerleyeceğiz?

Sözleşmeden çıkarsanız, ürünler için ödemiş olduğunuz tutarı geri alma hakkınız doğar(Genel Şartlar ve Satış Koşulları 5.4 te yazılı şartları sağladığınız durumda). Sözleşmeden çıkışla, ürün değişimi yapılmadığını belirtiriz. Online mağazamızda bulunan diğer ürünlerle ilgilenmekteyseniz, yeni sipariş oluşturmalısınız.

Ürünleri nasıl iade edersiniz?

Sözleşmeden çıkışla birlikte teslimat adresimize, iş yerimize veya kayıtlı olduğumuz adrese ürünleri iade etmekle yükümlüsünüz. Ürünleri kapıda nakit ödeme seçeneğiyle göndermeyin. Kapıda nakit ödeme seçeneğiyle gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. 

İade edilen ürünler hasar görmeiş, giyilmemiş ve kirlenmemiş olmalı ve mümkünse orjinal ambalajında olmalıdır. 
İade edilen ürünlere şunları eklemenizi öneririz:

  • teslim belgesinin bir kopyası ve bu belgeler düzenlenmişse, fatura veya ürünlerin satın alımını gösteren başka herhangi bir belge;
  • sözleşmeden çıkış yazısı ve seçili para iade yöntemi (banka transferi, elden iade veya posta çeki veya diğer yöntemlerle). Lütfen gönderi adresini, telefon  numarasını ve e-posta adresinizi yazınız.

Yukarıda adı geçen belgelerden herhangi birinin verilmemesi yasal haklarınızı hiç bir şekilde engellemez.

Paranızı ne zaman geri alırsınız?

Sözleşmeden çekildikten sonra 14 gün içinde alınan tüm paraları iade edeceğiz. Ürünleri geri göndermeden veya gönderdiğinizin kanıtını sunmadan para iadesi yapılmayacaktır.

Satın alma bedeli arasında, ürünlerin size teslim edilme masraflarının da geri ödenmesi hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte, sunduğumuz en ucuz dağıtım yönteminden başka birini seçerseniz, en ucuz teslimat ücretine karşılık gelen miktarda ürün teslimat ücretini iade edeceğiz.

Ödemeyi aşağıdaki yöntemlerle size iade edeceğiz:

  • ödemeyi aldığımız aynı yöntemle; veya
  • ödemeyi almak zorunda olduğunuz yöntemle.

Yukarıda belirtilen yöntemlerin yanı sıra, bize sağladığınız banka hesabına veya satın alım bedelinin ödendiği banka hesabına (çekildikten sonraki 10 gün içinde bize banka hesabı vermemeniz halinde) geri ödeyebiliriz. Başka bir masrafın size çıkarılmaması halinde, bu Şartları kabul ederek para gönderimiyle birlikte önceki cümlede öngörülen şekilde onayınızı vermektesiniz. 

İade edilen ürünlerin kargo masrafları da normal posta hizmetiyle ürünlerin iade edilememesi durumunda tahakkuk eder.